MHCI04012-1R0M-R8
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
MHCI04012-1R0M-R8
JLCPCB Part #
C285749
Package
SMD,4.6x4.1mm
Description
1uH 4.2A 47mΩ 5.2A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4.6x4.1mm Power Inductors ROHS