SRR3011-150YL
MFR.Part #
SRR3011-150YL
JLCPCB Part #
C5907427
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
15uH 380mA 420mΩ ±30% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS