BPDN00040423220Y00
MFR.Part #
BPDN00040423220Y00
JLCPCB Part #
C17405445
Package
SMD,3.8x3.8mm
Description
22uH 270mΩ 550mA 750mA ±25% SMD,3.8x3.8mm Power Inductors ROHS