CTVF-1-4R7L-05
MFR.Part #
CTVF-1-4R7L-05
JLCPCB Part #
C5634781
Package
Plugin,D=15.7mm
Description
12mΩ 4.7uH 9.1A ±15% 插件,D=15.7mm Power Inductors ROHS