CTVF-1-220K-03
MFR.Part #
CTVF-1-220K-03
JLCPCB Part #
C6146464
Package
Plugin,D=15.7mm
Description
22uH 35mΩ 5.5A ±10% Plugin,D=15.7mm Power Inductors ROHS