CTVF-1-100K-05
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTVF-1-100K-05
JLCPCB Part #
C5976792
Package
Plugin,D=15.7mm
Description
10uH 20mΩ 7.1A ±10% Plugin,D=15.7mm Power Inductors ROHS