CTVF-1-4R7L-03
MFR.Part #
CTVF-1-4R7L-03
JLCPCB Part #
C5607768
Package
Plugin,D=15.7mm
Description
21mΩ 4.7uH 7.5A ±15% 插件,D=15.7mm Power Inductors ROHS