CTFCF-102K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTFCF-102K
JLCPCB Part #
C7116662
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
1mH 210mA 8.6Ω ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS