CTVF-0-221K-03
MFR.Part #
CTVF-0-221K-03
JLCPCB Part #
C6146458
Package
Plugin,D=14mm
Description
2.1A 210mΩ 220uH ±10% Plugin,D=14mm Power Inductors ROHS