CTVF-0-820K-03
MFR.Part #
CTVF-0-820K-03
JLCPCB Part #
C6541933
Package
Plugin,D=12.7mm
Description
110mΩ 2.8A 82uH ±10% 插件,D=12.7mm Power Inductors ROHS