CTVF-1-150K-10
MFR.Part #
CTVF-1-150K-10
JLCPCB Part #
C7236520
Package
Plugin,D=17.8mm
Description
11.8A 15uH 20mΩ ±10% 插件,D=17.8mm Power Inductors ROHS