CTVF-1-220K-10
MFR.Part #
CTVF-1-220K-10
JLCPCB Part #
C6162161
Package
Plugin,D=17.8mm
Description
10.4A 18mΩ 22uH ±10% Plugin,D=17.8mm Power Inductors ROHS