CTRL5480F-1-223K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTRL5480F-1-223K
JLCPCB Part #
C6145833
Package
Plugin,D=5.7mm
Description
135Ω 15mA 18mA 22mH ±10% Plugin,D=5.7mm Power Inductors ROHS