SRP5015TA-1R5M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRP5015TA-1R5M
JLCPCB Part #
C7084527
Package
2220
Description
1.5uH 4.5A 45mΩ 7A AEC-Q200 ±20% 2220 Power Inductors ROHS