CTTF0402F-33NF
MFR.Part #
CTTF0402F-33NF
JLCPCB Part #
C6161505
Description
13@500MHz 2.5Ω 3.75GHz 33nH 75mA ±1% 0402 Inductors (SMD) ROHS