CTTF0402F-33NH
MFR.Part #
CTTF0402F-33NH
JLCPCB Part #
C5580348
Description
13@500MHz 2.5Ω 3.75GHz 33nH 75mA ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS