CTTF0402F-33NJ
MFR.Part #
CTTF0402F-33NJ
JLCPCB Part #
C7235877
Package
0402
Description
13@500MHz 2.5Ω 3.75GHz 33nH 75mA ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS