CTLL1608F-FH18NJ
MFR.Part #
CTLL1608F-FH18NJ
JLCPCB Part #
C6161968
Package
0603
Description
12@100MHz 18nH 2.4kHz 350mΩ 600mA ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS