CTCDRH5D28RF-180N
MFR.Part #
CTCDRH5D28RF-180N
JLCPCB Part #
C17548062
Package
SMD,6.3x6.2mm
Description
1.05A 101.5mΩ 18uH ±30% SMD,6.3x6.2mm Power Inductors ROHS