CTCLNSF-T1030Z
MFR.Part #
CTCLNSF-T1030Z
JLCPCB Part #
C5603548
Package
Plugin,10.5x10.5mm
Description
10.5mm 10.5mm 10mH 15.5mm ±10% 插件,10.5x10.5mm Adjustable Inductors ROHS