CTSR0906F-472L
MFR.Part #
CTSR0906F-472L
JLCPCB Part #
C6539166
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
100mA 19Ω 4.7mH ±15% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS