CTSR0906F-272L
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTSR0906F-272L
JLCPCB Part #
C6161453
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
140mA 2.7mH 9.2Ω ±15% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS