CTSR0906F-390M
MFR.Part #
CTSR0906F-390M
JLCPCB Part #
C6539164
Package
SMD-8P,10.5x9.5mm
Description
1.1A 160mΩ 39uH ±20% SMD-8P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS