CTLQ1206NF-101K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTLQ1206NF-101K
JLCPCB Part #
C6161984
Package
1206
Description
100uH 15.6Ω 45mA ±10% 1206 Power Inductors ROHS