CTVF-1-391K-05
MFR.Part #
CTVF-1-391K-05
JLCPCB Part #
C7118363
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
190mΩ 390uH 3A ±10% 插件,D=27.9mm Power Inductors ROHS