CTRL5480F-1-6R8K
MFR.Part #
CTRL5480F-1-6R8K
JLCPCB Part #
C7236655
Package
Plugin,D=5.7mm
Description
1.15A 40mΩ 6.8uH 800mA ±10% 插件,D=5.7mm Power Inductors ROHS