CTSCH108DF-270M
MFR.Part #
CTSCH108DF-270M
JLCPCB Part #
C5603834
Package
Plugin,D=10mm
Description
1.76A 100mΩ 27uH ±20% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS