CTSCH108DF-220M
MFR.Part #
CTSCH108DF-220M
JLCPCB Part #
C5635090
Package
Plugin,D=10mm
Description
22uH 2A 90mΩ ±20% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS