CTSCH108DF-100M
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTSCH108DF-100M
JLCPCB Part #
C7117885
Package
Plugin,D=10mm
Description
10uH 2.8A 50mΩ ±20% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS