CTCH114F-122L
MFR.Part #
CTCH114F-122L
JLCPCB Part #
C5580828
Package
Plugin,D=10mm
Description
1.2mH 2.2Ω 460mA ±15% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS