CTRLB9012F-120K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTRLB9012F-120K
JLCPCB Part #
C5603799
Package
Plugin,D=9mm
Description
12uH 3.1mA 50mΩ ±10% 插件,D=9mm Power Inductors ROHS