1.5SMC130A TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC130A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1975465
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 111V 136.5V 179V 5uA 8.4A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS