CTRLB9012F-151K
MFR.Part #
CTRLB9012F-151K
JLCPCB Part #
C7117881
Package
Plugin,D=9mm
Description
1.15mA 150uH 370mΩ ±10% Plugin,D=9mm Power Inductors ROHS