CTRLB9012F-180K
MFR.Part #
CTRLB9012F-180K
JLCPCB Part #
C5973898
Package
Plugin,D=9mm
Description
18uH 2.66mA 61mΩ ±10% Plugin,D=9mm Power Inductors ROHS