SBC3-150-232
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SBC3-150-232
JLCPCB Part #
C1331774
Package
Plugin,D=9mm
Description
15uH 2.3A 50mΩ ±20% 插件,D=9mm Power Inductors ROHS