CTRLB9012F-153K
MFR.Part #
CTRLB9012F-153K
JLCPCB Part #
C5580243
Package
Plugin,D=9mm
Description
140uA 15mH 48.9Ω ±10% 插件,D=9mm Power Inductors ROHS