CTRLB9012F-392K
MFR.Part #
CTRLB9012F-392K
JLCPCB Part #
C6539105
Package
Plugin,D=9mm
Description
270uA 3.9mH 9.9Ω ±10% 插件,D=9mm Power Inductors ROHS