CTRLB9012F-103K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTRLB9012F-103K
JLCPCB Part #
C6490814
Package
Plugin,D=9mm
Description
10mH 170uA 25.1Ω ±10% Plugin,D=9mm Power Inductors ROHS