CTRLB9012F-682K
MFR.Part #
CTRLB9012F-682K
JLCPCB Part #
C6161406
Package
Plugin,D=9mm
Description
20.7Ω 200uA 6.8mH ±10% Plugin,D=9mm Power Inductors ROHS