CTRL5480F-5-150K
MFR.Part #
CTRL5480F-5-150K
JLCPCB Part #
C5580218
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
15uH 17mΩ 4A 5A ±10% 插件,D=15.9mm Power Inductors ROHS