CTRL5480F-5-560K
MFR.Part #
CTRL5480F-5-560K
JLCPCB Part #
C6161380
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
2.5A 35mΩ 56uH ±10% Plugin,D=15.9mm Power Inductors ROHS