CTH8VF-473K
MFR.Part #
CTH8VF-473K
JLCPCB Part #
C17406031
Description
100kHz 100mA 130mA 32Ω 47mH ±10% 插件,D11.4xL22.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS