CTRL5480F-1-150K
MFR.Part #
CTRL5480F-1-150K
JLCPCB Part #
C6161339
Package
Plugin,D=5.7mm
Description
15uH 620mA 770mA 78mΩ ±10% Plugin,D=5.7mm Power Inductors ROHS