CTRL5480F-5-151K
MFR.Part #
CTRL5480F-5-151K
JLCPCB Part #
C5973876
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
1.6A 150uH 78mΩ ±10% Plugin,D=15.9mm Power Inductors ROHS