CTRFB1010F-183K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTRFB1010F-183K
JLCPCB Part #
C6145831
Package
Plugin,D=11mm
Description
130mA 140mA 18mH 33Ω ±10% Plugin,D=11mm Power Inductors ROHS