CTRFB1010F-153K
MFR.Part #
CTRFB1010F-153K
JLCPCB Part #
C7234535
Package
Plugin,D=11mm
Description
150mA 15mH 160mA 29Ω ±10% 插件,D=11mm Power Inductors ROHS