CTSQ3325F-630-103-_
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTSQ3325F-630-103-_
Description
-40℃~+85℃ 10mH@1kHz 2 6.3A 80mΩ - Common Mode Filters ROHS