CTRFB0810F-150K
MFR.Part #
CTRFB0810F-150K
JLCPCB Part #
C5603634
Package
Plugin,D=9.5mm
Description
15uH 3.6A 40mΩ ±10% 插件,D=9.5mm Power Inductors ROHS