CTRFB0810F-120K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTRFB0810F-120K
JLCPCB Part #
C6539052
Package
Plugin,D=9.5mm
Description
12uH 3.9A 35mΩ ±10% 插件,D=9.5mm Power Inductors ROHS