CTRL5480F-5-270K
MFR.Part #
CTRL5480F-5-270K
JLCPCB Part #
C5973884
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
23mΩ 27uH 3.7A ±10% Plugin,D=15.9mm Power Inductors ROHS